Değerlerimiz

Delta Group olarak hedefimiz 50 yıla yaklaşan tecrübe ve bilgi birikimimizle varlığımızı sürdürdüğümüz enerji, madencilik, emtia ticareti ve perakende sektörlerinde kurumsallaşmanın bilinciyle hareket ederek, tüm paydaşlarımızla karşılıklı güven çerçevesi içinde sürdürülebilir bir büyüme modeli ile ülkemize ve dünyamıza değer sağlayan yeni yatırımlar yapmaktır.

  • GÜVEN: Delta Group tüm iş ortakları ve çalışanlarıyla karşılıklı güven esasında, etik standartlara son derece bağlı ve itibarlı çalışmayı ilke edinmiştir.
  • DİNAMİZM: Delta Group var olduğu bütün sektörlerde, dinamizme, hızlı karar almaya, yeniliğe ve büyümeye ve liderliğe önem verir. Özellikle kurmuş olduğu dinamik ekip kültürü sayesinde araştırma – geliştirmeye, yaptığımız yatırımlarla değişime hızlı adapte olmayı ilke edinmiştir.
  • SONUÇ ODAKLILIK: Delta Group çizilen vizyon ve amaçlar çerçevesinde, var olan koşullar içerisinde, hedef odaklı çalışma, ve sonuca en etkin ve verimli şekilde ulaşmayı ve aşmayı bir ilke edinmiştir. 
  • ULUSLARARASI İŞ YAPMA: Delta Group en güçlü yanlarından birisi de uluslararası iş yapma becerisidir. Dünya’nın dört bir yanında farklı sektörlerde ve farklı iş ortaklarıyla sadece Türkiye’de değil yurt dışında da güçlü bir vizyonu ve tecrübesi ile başarı odaklı hareket etmeyi bir ilke edinmiştir. 
  • KALİTE: Delta Group kalite müşteriye sunulan tüm ürün ve hizmetlerin belirlenen uluslararası standartta ve katma değer sağlayacak olacağının garantisidir. Bu çerçevede, vermiş olduğu tüm hizmetlerde ve yatırımlarında kaliteyi esas almayı ilke edinmiştir. 
  • GELİŞİM: Delta Group 50 yıla ulaşan bir geçmişe sahip olmasına rağmen, heyecanını kaybetmeyip devamlı büyüme ve gelişime açık olma motivasyonunu, yeni atılımlara olan açlığını her daim canlı tutmaktadır.